Strona Domowa / Kontakt

Kontakt

 

Nazywam się Wysocki Piotr i mam nadzieję, że śledząc mój portal wiedzy, blog, czy jak tam chcesz to nazwać rozwiniesz się pod kątem biznesu, finansów i bankowości i w innych obszarach. Może dzięki tym materiałom popełnisz mniej kosztownych błędów?

Poruszam tu treści niewygodne, takie które są niezbędne do zbudowania dobrej zdolności kredytowej i wiarygodności dla banków i zachowania bezpieczeństwa finansów swoich i firmy!

Wiedza i casusy tu przedstawiane nie są teorią uniwersytecką! To praktyczna dawka wiedzy i autentyczne historie moich klientów.

Trochę o mnie! Mam 43 lata, Nie jestem celebrytą, popełniam błędy jestem nieśmiały 🙂 Od ponad 23 lat zajmuję się finansowaniem różnych potrzeb moich klientów indywidualnych i bizneswych w tym spółek kapitałowych!  Nie jestem nieomylny – w życiu zaliczyłem kilka poważnych fack’upów  i podejmowałem decyzje, które były złe i miały negatywne długofalowe skutki. Dzięki tym doświadczeniom moje spojrzenie na życie finansowe jest bardzo szerokie- dzięki temu z klientami pracuję rozważnie, dokonuję analiz i wyciągam wnioski. Potrafię być szczery do bólu, czasem nieco cyniczny, może nawet trochę zbyt bezpośredni. Nie jest to może najlepsza reklama, ale cóż. Taki jestem!

Sam ocenisz czy warto śledzić te treści!

  1. Tego nie dowiesz się w szkole czy na studiach!
  2. Nie dowiesz się tego w banku
  3. Raczej nie pogadasz sobie o problemach tego typu ze znajomymi
  4. Zyskujesz czas i pieniądze, bo nie musisz sam szukać informacji!
Mam do Ciebie ogromną prośbę. Jeżeli cokolwiek co opublikuję na portalu, a Ty uznasz to za wiedzę przydatną, wartościową a może nawet da Ci w
wsparcie w rozwiązaniu Twojego problemu?
Daj znać – skomentuj, zadzwoń794-375-516   lub napisz do mnie kontakt@wysockipiotr.pl

 

Zapraszam do lektury!