FAQ

1.Mam ponad 70 lat. Czy mogę ubiegać się o kredyt konsumpcyjny lub oddłużeniowy ?
Tak, współpracujemy z instytucjami finansowymi które udzielają kredytów bez ograniczeń wiekowych!
2. Mam komornika za pożyczki pozabankowe – czy dostanę kredyt ?
Komornik za pożyczki pozabankowe nie jest przeszkodą w uzyskaniu kredytu.
3. Mam długi wobec spółdzielni i dostawców mediów.
Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy w stanie spłacić te zadłużenia i uzyskać oczekiwany przez Państwa kredyt.
4. Bank wypowiedział mi umowę. Czy już nigdy nie dostanę kredytu?
Prowadzimy negocjacje z bankami w imieniu dłużnika w celu zawarcia planu spłaty zw. ugody. Jesteśmy w stanie wyczyścić BIK z negatywnych wpisów, tak aby było możliwe zaciągnięcie kredytu.
5. Jestem w BIK. Czy mogę starać się o kredyt?
Każdy Polak posiadający PESEL jest w BIK. Nie zawsze wpisy w BIKU są negatywne. Akceptujemy zaległości nawet do 90 dni! Prosimy o kontakt w celu uzyskania indywidualnej konsultacji.
6. Moje wydatki na kredyty i utrzymanie przewyższają dochody. Czy mogę starać się o kredyt konsolidacyjny / oddłużeniowy?
Codziennie prowadzimy sprawy zmniejszające nawet 3-4 krotnie miesięczne obciążenia z tytułu kredytów. Prosimy o kontakt w celu indywidualnej oceny sytuacji.
7. Chciałbym kupić mieszkanie zadłużone. Czy jest to możliwe?
Nie ma problemu z zakupem mieszkania z zadłużeniem w ramach kredytu mieszkaniowego (hipotecznego). Jesteśmy w stanie pomóc w celu uzyskania niezbędnych dokumentów.
8. Nie mam pieniędzy na wkład własny i wszystkie opłaty związane z zakupem mieszkania na rynku wtórnym. Czy możecie mi pomóc?
Zarówno przy zakupie mieszkania od osoby trzeciej (na rynku wtórnym) jak i developera (z rynku pierwotnego) jesteśmy w stanie sfinansować wymagany przez bank wkład własny wraz ze wszystkimi kosztami dodatkowymi związanymi z obsługą biura nieruchomości czy notariuszem.
9. Kiedyś nie spłacałem na czas kredytów i jestem w bazie.
Jeśli kredyty zostały spłacone pomożemy w wykreśleniu negatywnych wpisów w bazie klientów niesolidnych i znajdziemy kredyt. Jeśli nie zweryfikujemy czy możliwe jest ich spłacenie przez inwestora prywatnego lub fundusz kapitałowy.
10. Mamy wysokie raty. Co możemy zrobić aby je obniżyć.
Na podstawie przekazanych nam umów kredytowych jesteśmy w stanie dokonać oceny możliwości uzyskania przez Państwa kredytu konsolidacyjnego. Wnikliwie przeanalizujemy umowy wyławiając z nich te które nadają się do konsolidacji. Czasem udaje się zmniejszyć raty 3-4 krotnie uzyskując jeszcze zwroty z niewykorzystanej składki ubezpieczeniowej.
11. Nie mam zdolności kredytowej – mam za dużo rat. Czy mogę coś zrobić?
Posiadamy możliwości udzielenia wakacji kredytowych. Mamy w swojej ofercie kredyty bez BIK ja również udzielamy pożyczek od inwestorów prywatnych.
12. Mam 20 lat. W banku powiedzieli mi, że jestem za młoda.
Nie mamy ograniczeń wiekowych. Finansujemy klientów od 20 roku życia.
13. Dzwonią do mnie windykatorzy z banku w związku z zaległościami na racie. Jak mam się bronić ?
Prosimy skontaktować się z nami niezwłocznie w celu oceny Pana sytuacji i znalezienia rozwiązania na wyjście z niej.
14. Mam zły BIK, nie dostanę kredytu.
Prosimy o kontakt z nami ponieważ analizujemy raporty BIK, realizujemy usługę czyszczenia BIK oraz likwidacji ewentualnych negatywnych wpisów zarówno poprzez spłatę długu klienta jak również likwidację wpisów na drodze prawnej z przeterminowaniami nawet powyżej 180 dni również w statusach odzyskany, umorzony, windykacja, egzekucja…
15. Jestem w BIGU i KRD za długi wobec dostawców mediów i pożyczki pozabankowe. Potrzebuję kredytu na zakup samochodu.
Mamy możliwość udzielenia kredytu gotówkowego lub samochodowego nawet z wpisami w KRD i BIG. Wszystko zależy od indywidualnej oceny. Prosimy o kontakt z naszym doradcą.

O Wysocki Piotr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 − two =